Ottavio Missoni, stickad multipel

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OTTAVIO MISSONI (1921-2013): Stickad multipel, textil på plexiglas, signerad, daterad o numrerad Missoni 83, 6/25, polykromt stickad textil, storlek på textil 58x58 cm, pannå storl 75x75 cm

Smärre slitage

770013

2020-05-10