Richard Lidner färglitografi

Richard Lidner färglitografi
Richard Lidner färglitografi
Richard Lidner färglitografi
Richard Lidner färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICHARD LINDNER (USA 1901-1978): "Shoot", signerad R Lindner, LX/LXXV, färglitografi, bladmått ca 59x50 cm

770022

2020-05-09