Viktor Schivert oljemålning

Viktor Schivert oljemålning
Viktor Schivert oljemålning
Viktor Schivert oljemålning
Viktor Schivert oljemålning
Viktor Schivert oljemålning
Viktor Schivert oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VIKTOR SCHIVERT (1863-1926): Sittande modell, signerad Viktor Schivert München, olja på duk, 61x51 cm

HISTORIK: Motivet har givits ut som vykort

Smärre färgbortfall

770026

2020-05-09