Bestick 1900-talets mitt

Bestick 1900-talets mitt
Bestick 1900-talets mitt
Bestick 1900-talets mitt
Bestick 1900-talets mitt
Bestick 1900-talets mitt
Bestick 1900-talets mitt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

BESTICK, 68 delar, 1900-talets mitt, bakelit och rostfritt stål, mestadels samma modell, 12 matknivar, 12 matgafflar, 12 matskedar, 18 förrättsknivar, 12 förrättsgafflar samt salladsbestick, ett par.

Ytslitage efter bruk.

770030

2020-05-18