Bestick 1900-talets mitt
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
BESTICK, 68 delar, 1900-talets mitt, bakelit och rostfritt stål, mestadels samma modell, 12 matknivar, 12 matgafflar, 12 matskedar, 18 förrättsknivar, 12 förrättsgafflar samt salladsbestick, ett par.
Ytslitage efter bruk.
770030
2020-05-18