Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

SOFFBORD, 1900-talets första hälft, bonad björk, textilbeklädd skiva med glassskiva, höjd ca 63, diameter ca 58 cm

Bruksslitage

770032

2020-05-11