Bordsur empire Frankrike
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSUR, empire, Frankrike, förgylld brons, urtavla med guillochering, romerska siffror, Bore In Magdeburg, urverk stämplat Pons, pendel samt nyckel medföljer, höjd ca 32, bredd 23 cm
Skruv till pokal saknas
770033
2020-05-21