Bordsur empire Frankrike

Bordsur empire Frankrike
Bordsur empire Frankrike
Bordsur empire Frankrike
Bordsur empire Frankrike
Bordsur empire Frankrike
Bordsur empire Frankrike
Bordsur empire Frankrike
Bordsur empire Frankrike
Bordsur empire Frankrike
Bordsur empire Frankrike
Bordsur empire Frankrike
Bordsur empire Frankrike

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSUR, empire, Frankrike, förgylld brons, urtavla med guillochering, romerska siffror, Bore In Magdeburg, urverk stämplat Pons, pendel samt nyckel medföljer, höjd ca 32, bredd 23 cm

Skruv till pokal saknas

770033

2020-05-21