Noburu Nakamura Hjo Ikea

Noburu Nakamura Hjo Ikea
Noburu Nakamura Hjo Ikea
Noburu Nakamura Hjo Ikea
Noburu Nakamura Hjo Ikea
Noburu Nakamura Hjo Ikea
Noburu Nakamura Hjo Ikea
Noburu Nakamura Hjo Ikea
Noburu Nakamura Hjo Ikea
Noburu Nakamura Hjo Ikea
Noburu Nakamura Hjo Ikea

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NOBURO NAKAMURA, "Hjo", gungstol, för IKEA, 1970/80-tal, stomme av förkromad metall, sits av kanvas med lös dyna klädd med skinn, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

770036

2020-05-11