Hallmöbel

Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLMÖBEL, 2 dlr, bestående av spegel och byrå, ek, byrå: otydligt märkt, 2 lådor, 90x40, höjd ca 38 cm, spegel: 97x53 cm

Bruksslitage, smärre fanérskador, märken

770044

2020-05-11