Bordsur Louis Philippe

Bordsur Louis Philippe
Bordsur Louis Philippe
Bordsur Louis Philippe
Bordsur Louis Philippe
Bordsur Louis Philippe
Bordsur Louis Philippe
Bordsur Louis Philippe
Bordsur Louis Philippe
Bordsur Louis Philippe
Bordsur Louis Philippe
Bordsur Louis Philippe
Bordsur Louis Philippe

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSUR, Louis Philippe, Frankrike, 1800-talets mitt, förgylld brons, dekor med rokokopar, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, nyckel samt pendel medföljer, höjd ca 51, bredd 40 cm

Urtavla med sprickor, slitage

770046

2020-05-21