Bordsur Louis Philippe
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BORDSUR, Louis Philippe, Frankrike, 1800-talets mitt, förgylld brons, dekor med rokokopar, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, nyckel samt pendel medföljer, höjd ca 51, bredd 40 cm
Urtavla med sprickor, slitage
770046
2020-05-21