Kommod

Kommod
Kommod
Kommod
Kommod
Kommod
Kommod
Kommod
Kommod
Kommod
Kommod

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOMMOD, 1900-talets början, rokokostil, skiva och uppsats i marmor, svängda ben, dörrar med räfflade speglar, höjd ca 100, 105x55 cm

Senare bemålad, bruksslitage

770064

2020-05-09