Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKÅP, 1960-tal, teak, underrede i bok, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 135, 152x42 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Zustandsbeschreibung
Brukslitage, smärre ytskador
770075
2020-05-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner