Skål samt tedosa Kina

Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, TEDOSA, porslin, Kina, 18/1900-tal, höjd 8-14 cm

Båda med lagningar, tedosa med nagg

770076

2020-05-09