Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTPALL, 1800-talets början, empire, svängda handtag med skuren dekor, höjd ca 26, 41x20 cm
Slitage, skador, senare stoppning och klädsel
770081
2020-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här