OSSIAN GYLLENBERG, olja på duk,

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSSIAN GYLLENBERG (1884-1943): sommarlandskap, olja på duk, signerad, 44,5 x 61 cm.

770108

2020-05-11