Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
BORDSUR, Louis Philippe, Frankrike, 1800-talets mitt, förgylld brons, dekor med rokokodam, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, nyckel medföljer, pendel saknas, höjd ca 37, bredd 27 cm
770116
2020-05-21