Bordsur Louis Philippe Frankrike

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

BORDSUR, Louis Philippe, Frankrike, 1800-talets mitt, förgylld brons, dekor med rokokodam, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, nyckel medföljer, pendel saknas, höjd ca 37, bredd 27 cm

770116

2020-05-21