Stig Lindberg
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STIG LINDBERG, "Pippi Långstrump", Gustavsberg, omkring 1970, väggplatta av stengods, dekor av ridande kvinna på häst, signerad Stig L och inpressat Gustavsberg a tergo Polykrom glasyr, ca 32 x 34 cm
Smärre slitage
770125
2020-05-10