Hans Olsen matgrupp Roundette

Hans Olsen matgrupp Roundette
Hans Olsen matgrupp Roundette
Hans Olsen matgrupp Roundette
Hans Olsen matgrupp Roundette
Hans Olsen matgrupp Roundette
Hans Olsen matgrupp Roundette
Hans Olsen matgrupp Roundette
Hans Olsen matgrupp Roundette
Hans Olsen matgrupp Roundette
Hans Olsen matgrupp Roundette
Hans Olsen matgrupp Roundette
Hans Olsen matgrupp Roundette
Hans Olsen matgrupp Roundette
Hans Olsen matgrupp Roundette
Hans Olsen matgrupp Roundette
Hans Olsen matgrupp Roundette
Hans Olsen matgrupp Roundette
Hans Olsen matgrupp Roundette
Hans Olsen matgrupp Roundette
Hans Olsen matgrupp Roundette

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

HANS OLSEN, "Roundette", Frem Röjle, 1950-/60-tal, matbord och 4 stolar, teak, runt delbart bord med inpassad fällbar iläggsskiva, stolar med svart sits av konstläder, stolarna inpassade i sargen, en iläggsskiva med längd 51 cm medföljer, stolarna brännstämplade FREM RÖJLE MADE IN DENMARK, bordet etikettmärkt DANISH FURNITUREMAKERS CONTROL, bordets höjd ca 73 cm diameter ca 105 cm, total längd ca 155 cm

En stolsryg lagad

770131

2020-05-10