Bojaner och vas Kina

Bojaner och vas Kina
Bojaner och vas Kina
Bojaner och vas Kina
Bojaner och vas Kina
Bojaner och vas Kina
Bojaner och vas Kina
Bojaner och vas Kina
Bojaner och vas Kina
Bojaner och vas Kina
Bojaner och vas Kina

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

BOJANER, VAS, 4 dlr., porslin, Kina, 16/17/18-tal, varierande dekor, höjd ca 15-27 cm

Nagg, Wucaiurnan med omfattande lagning, vasen med avslag

770133

2020-05-10