Rashid Adgamow oljemålning

Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning
Rashid Adgamow oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RASHID ADGAMOW (född 1951): Nybroviken Strand Hotell, signerad, olja på duk, ca 33x41 cm, oramad

770194

2020-05-11