Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

SIDOBORD, Art deco, björkfanérad, spegel, metalldetaljer, 70x50, höjd ca 80 cm

Bruksslitage, smärre skador

770195

2020-05-13