Skulpturfragment

Skulpturfragment
Skulpturfragment
Skulpturfragment
Skulpturfragment
Skulpturfragment
Skulpturfragment
Skulpturfragment
Skulpturfragment
Skulpturfragment
Skulpturfragment
Skulpturfragment
Skulpturfragment

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURFRAGMENT, 1800-talets slut, fantasiavbildning av romersk kejsare, patinerad brons, höjd ca 23, största vidd 20 cm

Fragment, slitage

770232

2020-05-11