Otto Lusty oljemålning

Otto Lusty oljemålning
Otto Lusty oljemålning
Otto Lusty oljemålning
Otto Lusty oljemålning
Otto Lusty oljemålning
Otto Lusty oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OTTO LUSTY, 1800-talets slut, Höga vågor vid strand, signerad, olja på duk, ca 17,5x28 cm

770234

2020-05-11