Carl Fredrik Reuterswärd skulptur

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Non Violence, monogramsignerad CFR, brons, höjd ca 4,5, längd ca 7,5 cm

Smärre slitage

770243

2020-05-11