Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, 1900-talets första hälft, mässing och tenn, märkt ´´Champagne Monopole Reims Heidsieck & Co 1785´´, stämplad, höjd ca 20 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage
770244
2020-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här