Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ENDRE NEMES (1909-1985): Mapp med 6 st färglitografier, signerade, numrerade 172/185, år 1953, bladmått 78x54 cm vardera
770247
2020-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här