Endre Nemes litografier i mapp 6 st

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985): Mapp med 6 st färglitografier, signerade, numrerade 172/185, år 1953, bladmått 78x54 cm vardera

770247

2020-05-11