Däckstol

Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol
Däckstol

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DÄCKSTOL, 1900-talets andra hälft, brickmärkt "Brafab Sweden", stomme i teak och med detaljer i mässing, stoppade dynor med textil klädsel, sitthöjd ca 43 cm

Slitage

770258

2020-05-11