Kopparkittel

Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel
Kopparkittel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KITTEL, koppar, omkring år 1900, hänklar i mässing, höjd 34, diameter 36 cm

Bucklor, slitage

770259

2020-05-11