Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, 6 ljuspunkter, manschetter i glas, höjd (t o m kopp) ca 110, diameter 43 cm

Funktionen garanteras ej, åldersrelaterat slitage

770269

2020-05-11