Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, bronserad samt förgylld, fasettslipad glas, 101x50 cm

770270

2020-05-11