Stig "Slas" Claesson

Stig
Stig
Stig
Stig
Stig
Stig

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Karl XII:s staty, Kungsträdgården Stockholm, signerad och numrerad Stig Claesson 21/150, färglitografi, bildmått ca 42x54 cm

Kuntoraportti

770271

Päivämäärä:

2020-05-11