Stig "Slas" Claesson
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Karl XII:s staty, Kungsträdgården Stockholm, signerad och numrerad Stig Claesson 21/150, färglitografi, bildmått ca 42x54 cm
Kuntoraportti
770271
Päivämäärä:
2020-05-11