Börge Mogensen sideboard

Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, sideborad, 1960-tal, ekfanér, modell Öresund, höjd 84, 135x46 cm

Hål för el, bruksslitage

770289

2020-05-12