Kerstin Hörlin-Holmquist

Kerstin Hörlin-Holmquist
Kerstin Hörlin-Holmquist
Kerstin Hörlin-Holmquist
Kerstin Hörlin-Holmquist
Kerstin Hörlin-Holmquist
Kerstin Hörlin-Holmquist
Kerstin Hörlin-Holmquist
Kerstin Hörlin-Holmquist

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, fåtöljer, ett par, "Skrindan", OPE, 1960/70-tal, stomme av betsad bok, lösa plymåer i rygg och sits, klädda armlän., klädda i Josef Franks design "Mirakel" för firma Svenskt Tenn, sitthöjd ca 41 cm.

Bruksslitage, senare klädsel.

770312

2020-05-17