Dosor 1800-tal

Dosor 1800-tal
Dosor 1800-tal
Dosor 1800-tal
Dosor 1800-tal
Dosor 1800-tal
Dosor 1800-tal
Dosor 1800-tal
Dosor 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

DOSOR, 2 st, 1800-tal, agat och mässing, rektangulär form, kulfötter, längd 7 respektive längd 8 cm.

Kuntoraportti

Skick efter ålder. Sten med några skador.

770325

Päivämäärä:

2020-05-16