Dosor 1800-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
DOSOR, 2 st, 1800-tal, agat och mässing, rektangulär form, kulfötter, längd 7 respektive längd 8 cm.
Kuntoraportti
Skick efter ålder. Sten med några skador.
770325
Päivämäärä:
2020-05-16