Glasservisdelar
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVISDELAR, glas, 33 dlr, 1800-talets slut, fasettslipad dekor, bestående av assieter, skål på fot samt tillbringare, höjd på tillbringare ca 19, skål på fot ca 16, diamater på assieter ca 16, 19, 20 cm
nagg förekommer
770330
2020-05-11