Glasservisdelar

Glasservisdelar
Glasservisdelar
Glasservisdelar
Glasservisdelar
Glasservisdelar
Glasservisdelar
Glasservisdelar
Glasservisdelar
Glasservisdelar
Glasservisdelar
Glasservisdelar
Glasservisdelar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVISDELAR, glas, 33 dlr, 1800-talets slut, fasettslipad dekor, bestående av assieter, skål på fot samt tillbringare, höjd på tillbringare ca 19, skål på fot ca 16, diamater på assieter ca 16, 19, 20 cm

nagg förekommer

770330

2020-05-11