Armlänstolar barockstil

Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil
Armlänstolar barockstil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMLÄNSTOLAR, 3 st., ek, 1900-talets början, barockstil, varierande modell, skuren dekor, sitthöjd ca 44-49 cm

Slitage, märken, smärre avslag

770333

2020-05-17