Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Les étoiles", signerad i plåten, 1959, färglitografi, bildmått ca 37x27 cm
LITTERATUR: Maeght nr 1029
770342
2020-05-15