Kandelaber mässing

Kandelaber mässing
Kandelaber mässing
Kandelaber mässing
Kandelaber mässing
Kandelaber mässing
Kandelaber mässing
Kandelaber mässing
Kandelaber mässing
Kandelaber mässing
Kandelaber mässing
Kandelaber mässing
Kandelaber mässing

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABER, mässing, 1900-talets början, barockstil, för 7 ljus, höjd ca 50, längd 44 cm

Smärre slitage

770360

2020-05-17