Astri Bergman Taube

Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "VÅR-VINTER PÅ SJÖSALA", signerade och numrerade 20/210, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, "ANTIBES", signerade, 122/210, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube

Fläckar, gulnader

770361

2020-05-12