Klubbat för:
3 800 SEK
4 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): bulldog, skulptur, grönpatinerad brons, signerad och numrerad W 30/99 på bricka, höjd ca 29 cm.
770378
2020-05-11