karott i silver Ryssland
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAROTT, silver, Ryssland, 1800-talets andra hälft, svenska importstämplar, skaft samt knopp i ben, längd ca 25 cm, total vikt exklusive handtag i ben, ca 315 g
bruks samt åldersrelaterat slitage,
770390
2020-05-12