karott i silver Ryssland

karott i silver Ryssland
karott i silver Ryssland
karott i silver Ryssland
karott i silver Ryssland
karott i silver Ryssland
karott i silver Ryssland
karott i silver Ryssland
karott i silver Ryssland
karott i silver Ryssland
karott i silver Ryssland
karott i silver Ryssland
karott i silver Ryssland

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

KAROTT, silver, Ryssland, 1800-talets andra hälft, svenska importstämplar, skaft samt knopp i ben, längd ca 25 cm, total vikt exklusive handtag i ben, ca 315 g

bruks samt åldersrelaterat slitage,

770390

2020-05-12