237 - Sideboard / buffé mahogny

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD / BUFFÈ, mahogny, 3 lådor, 3 dörrar med bakomvarande inredning av hyllor och lådor, 1800-talets senare del, England, höjd 93,5 , 187 x 68 cm

Bruksslitage

770393

2020-08-21