Märta Måås Fjetterström Blå Crocus

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM (1873-1941): "Blå Crocus", väggtextil, signerad och daterad AB MMF A.H. 12.11 1955, ca 55x88 cm

770394

2020-05-11