Axel Sjöberg akvarell

Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL SJÖBERG (1866-1950): Vinternatt, Sandhamn, signerad och daterad Axel Sjöberg 07, akvarell, ca 41x57 cm

770398

2020-05-11