238 - Matsalbord England

238 - Matsalbord England
238 - Matsalbord England
238 - Matsalbord England
238 - Matsalbord England
238 - Matsalbord England
238 - Matsalbord England
238 - Matsalbord England
238 - Matsalbord England
238 - Matsalbord England
238 - Matsalbord England

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

30 000 SEK

MATSALSBORD med tre iläggsskivor á 68 cm, mahogny, dubbla bordsunderreden med svarvade på mässingshjul, omkring 1800-talets mitt, England, höjd 93,5, längd (som uppställt, med 2 iläggsskivor) ca 293 cm, maxlängd ca 360 cm, bredd 152 cm

Bruksslitage, någon smärre skada

770402

2020-08-21