Sören Lund soffa

Sören Lund soffa
Sören Lund soffa
Sören Lund soffa
Sören Lund soffa
Sören Lund soffa
Sören Lund soffa
Sören Lund soffa
Sören Lund soffa

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÖREN LUND, soffa, Danmark, 2000-tal, 3-sits, blå klädsel, sitthöjd ca 40, längd 188 cm

Slitage, fläckar

770404

2020-05-13