Byrå empire

Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire
Byrå empire

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets början, empire, översta lådan med skrivinredning, fanerad i mahogny, beslag i mässing i form av lejonmaskaroner, höjd ca 91, 104x50 cm

Nyckel finns

Smäre fanerskador, översta beslaget något buckligt

770405

2020-05-11